Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

22.04.2004

Pornosnímky ministra Svobody, nové fotky Aničky Dajdou

Není nad chytlavý titulek.

Dnes se podařilo vládní koalici prosadit zákon o DPH, který nám vytrhne trn z paty. Báli jste se, že bude dostupnější Internet, nástroj ďáblův? Nebo že ještě seženete ten nehygienický neevropský guláš za 39,-? Tak už se nebojte, nic z toho se nekoná. Vláda nás chrání zuby nehty před naší vlastní hloupostí a nebezpečné věci preventivně zdraží. Tedy nezdraží, daně se snižují! Z 22% na 19%... tedy on byl například Internet zdaňován pěti procenty, potom šel do sazby 22%, nyní daň snížena na 19%... to máte 14% rozdíl a to se vyplatí!!! Ke schválení potřebovala naše levo-pravo-svatá koalice každého, kdo jí ještě věří, takže dali poslanci Kottovi (ten s tím monoklem) placku kořalky a teď když "správně" odhlasoval, dostane celou lahev. S ministrem Svobodou to bylo těžší. Na cestě ze stranického kongresu spokojeně chrněl na zadním sedadle služebního Audi, jeho řidič však nezvládl pravou zatáčku (levá by snad vyšla lépe) a roztřískal auto o krtinu. Bez Svobodova hlasu by zákon schválen nebyl, takže bylo nutné poslat pro simulanta vrtulník (tak už víte kam jdou peníze označované na cedulkách jako DPH?). Do poslanecké sněmovny už ministra vezl vládní speciál, ve kterém měl všechno pohodlí a kde nehrozilo, že by ze spaní hrabal do řízení.


Internet už je zase plný Aničky Dajdou, takže se připojuji k mánii a k dnešnímu příspěvku připojuji nějaké obrázky z Ančiných snů... vždy chtěla být herečkou... vzhled, talent a sebevědomí na to má, jen tomu ostatní nechtějí rrozumět. Je to jejich názorr, je to špatný názorr, s tím ale nic neudělá.


Anička Dajdou v Síti Anička Dajdou jako zlodějka


Anička Dajdou dnes neumírá! Anička z Karibiku

Komentáře

Sorry (Monika - Mail - WWW) Vloženo 17.06.2004, 19:08:43
Říkám to fakt nerada, ale tyhle fotomontáže jsou fak trapný, zvládnu lepší !!!


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog