Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

21.04.2005

Světe div se!

Standa si vybral svého nástupce podle své oblíbené comixové postavičky...

Ne, že bych na to přišel sám (real.coolio.cz), ale je více než jisté, že si Stanislav "Bytař" Gross vybral svého nástupce ne podle jeho schopností nebo loajality, ale podle své oblíbené comixové postavička — starosty Quimbyho ze seriálu Simpsonovi!


Ministr Jiří Paroubek


Starosta Quimby

Komentáře

From France (Vinzzz - Mail - WWW) Vloženo 27.04.2005, 18:47:06
Hello
Sorry but i can't read nor write your language but i have heard about the link that is made betwen your prime Minister and Joe Quimby. I find this so funny that i decided to explore the Simpsons galaxy looking for same links with french politicians and i am glad to announce you that 3 of our politicians come from Springfield too. The evidence is here : http://demesuredupossible.joueb.com/news/245.shtml

Springfield (Kanibal - Mail - WWW) Vloženo 29.04.2005, 12:49:31
It was not my idea... I only wanted to scream to the world that Parboubek is simple monkey that looks like mayor Quimby.


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog