Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

25.03.2005

Kartinki.cz - konečně volní!

Po týdnech a měsících osobních útoků, žalob a kompromitací se otcové a matky týdeníku Vesjeloje Kartinki rozhodli pro odchod z macešského serveru Kompost.cz.
Kartinki už nebou nikdy takové, jaké je znáte. Trauma, které kulminovalo v minulých dnech přerostlo až v radikální řez, kterým se stal přesun kartinek na nový server www.kartinki.cz. Přes hrozbu žalob pro nedodržení smlouvy o kvótách (45 méně vtipných a dvacet ukrutných kartinek týdně) bylo rozhodnuto o osamostatnění. Podle posledních informací se František Fuka (zakladatel vězení Kompost.cz) zhroutil a je hospitalizován v nemocnici na Karlově náměstí. Tomáš Baldýnský, někdejší filmový novinář, odcestoval do střední Asie. Včera, ve čtvrtek 24. března byla nalezena v jeho bytě zpáteční letenka, kterou zřejmě neplánuje využít. Takový je konec kompostu.cz ...

Komentáře


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog