Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

10.03.2005

Sorry for Gross - otevřeno pro příspěvky

Nebojte se, omluvte se taky!

Ing. Zdeněk Škromach — sorry for bossUž jste slyšeli o Darwinově ceně? Je udělována všem těm, kteří zahynou nějakou nesmyslnou smrtí, která potvrdí, že to byli opravdu bezcení jedinci. Úhyn takových lidí je brán jako výrazný příspěvek ke zkvalitnění lidského genofondu a jejich hloupá smrt je brána jako přínosný čin (zřejmě jediný v jejich životě). Pojďte se omluvit za to, že je možné mít za premiéra takového trotla, který lidský genofond ohrozil již dvěma potomky... pojdmě říct "Promiň světe, vím že je to pitomec, ale nenadělám nic!".


Vkládejte linky na fotografie či artworky s omluvou do diskuse nebo zasílejte na email madginger@email.cz. Všechny příspěvky milerád uvedu. Speciální web pro omluvy je v přípravě, takže stay tuned.

Komentáře


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog