Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

9.03.2005

Sorry for Gross

Inspirovala mne kampaň odpůrců amerického prezidenta George W. Bushe (sorryeverybody.com). Položil jsem si stejnou otázku jako oni: Je vhodné, omlouvat se za někoho, koho jsem nevolil, koho neuznávám jako rovnocenou formu života a v neposlední řadě - změním něco? Kladné odpovědi dvě, jednu otázku jsem vyřadil pro irelevantnost.

Sorry for Gross


Ještě postřeh, jehož autorem je Miroslav Macek:


Pokud Vás někdy v budoucnu na hranicích přistihnou celníci třeba s nějakým tím kokainem nbeo jen s pašovaným autem, nepropadávejte panice: nejprve se tvařte nechápavě, pak zapírejte, pak si vymyslete strýce, který vám ten kokain či auto vnutil, pak ještě chvíli mlžte a vyhrožujte žalobami, ale nakonec se umoudřete a jednak si nechte spolucestující rodinou odhlasovat, že ve vás mají nadále bezmeznou důvěru, ale hlavně nezapomeňte nevrlým celníkům slíbit, že ten kokain či auto prodáte a tím to mohou pokládat za uzavřené.

Komentáře

Koks (vfb - Mail - WWW) Vloženo 05.04.2005, 10:38:22
ten navod na obelhani celniku je fajn, ale chybi zde hlavni informace: "kolik za ten koks chces?"
PS: Popr. vymenim za podomacku vareny herak, postup jem okoukal Z receptare Premka Podlahy


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog