Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

16.07.2006

Rossiho módní bezradnost

Božský Valentino právě vyhrál velkou cenu Německa. Po vítězství si navlékl fotbalový dres se jménem a číslem italského teroristy Materazziho. Nechci to přehnat... budu se mírnit... Materazzi je takový malý, šikovný Hitler.

Minulý týden mi kolega ukázal záběry, jak se slaví vítězství na šampionátu v běžné italské rodince. Začne hrát hymna, všichni členové rodiny se z úcty k písny postaví a vztyčí pravici. Jo jasný... starý římanský pozdrav, ale ono to od italských nacionalistů, od synů velkého Duce prostě vypadá trochu jinak.


Materazzi (to je ten co dal první gól v zápase s českou reprezentací) provokoval Zidaneho tak dlouho, až mu francouzský kapitán dal hlavičku do hrudníku a Materazzi, snad ze zvyku, vymrštil nohy vysoko do povětří a s grimasou připomínající utrpení svatého Šebestiána se sesunul na berlínský trávník. No a Valentino Rossi, fenomenální motocyklista a pověstný namyšlenec si po vítězství na Sachsenringu oblékne dres toho modrého chudáka. Sport někdy nechápu.


No... snad jedno video (rekonstrukční) — Zidaneho hlavička


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog