Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

5.06.2006

Test výkonů skartovaček

Loni proběhlo výběrové řízení na skartovačky pro česká ministerstva. A protože má Škromachův bratranec Mlčoch papíry na hlavu, byl z výběrka vyškrtnut a vyhrála skutečná firma dodávající kancelářské vybavení.

A je to tady... týden T... ehm... skartovačky se rozjely a na našich ministerstvech (kromě školství, tam se pár let nic nehnulo — Buzková prý ani neví, kde je jeho sídlo) vznikají tuny papírových proužků dle normy EURO2415-15c. Ještě než bude vše naproužkováno, pomodleme se za to, ať úřednictvo a asociální demokratstvo nepřijde na to, že má ajtík ve třetím patře zálohy harddisků... byla by to škoda.


Jinak ještě jedna noticka; Došetřit kočku, vytáhnout důkazy a nové volby. Ať to jede!
4.06.2006

Premiér? Státník? Uznávaný odborník? Kdepak - Paroubek!

Paroubek po prohraných volbách bezprecedentně obviňuje vítěze z manipulace. Vládní strana se pouští do opozice kvůli manipulaci voleb... no to tu ještě nebylo.

Vepřoknedlíkový diplomat jménem Jiří Paroubek dal hlavu na špalek a řekl, že jestli vyhrají sociální demokraté volby, dá hlavu na špalek. Místo toho tu zavádí praktiky známé z banánových republik a označuje volby za zmanipulované, média za ovlivněná a zaplacená a své oponenty za lumpy a podvodníky. Paroubkovi nejde jen o prodloužení jeho pobytu ve funkcích a u moci, jde hlavně o další vliv na rozběhnuté kšefty a levárny — a nejde jen o bakšiš, jde hlavně o kriminál a tam se hlavám ČSSD nechce.


Voliči dali přednost levici před pravicí. Leccos to vypovídá o levici, voličích, ale také o pravici. Očividně dokázala oslovit občany pouze ODS, lidovci se zelenými jen paběrkují a mají jen svá vymodlená miniprocenta. Voliči se nebojí komunistů, možná jen nepřemýšleli. Já říkám — většinový systém — ať vyhrají praví či leví, aspoň budou reformy a já nebudu v neděli ráno nasranej.


Ať tohle všechno skonči jakkoli, mám rád svou zemi, jsem vyhraněný patriot — tak ať zas nemusíme utíkat před komunisty!!!!


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog