Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

26.09.2005

Paroubek se neštítí ani marťanů... ani rudých, ani zelených

Náš premiér, náš drahý premiér osvoboditel Heil Parboubek I. pomalu získává rychlost a zvuk potlesku těch nejsprostších vrstev se pro něj díky jeho nadzvukové rychlosti stává nepodstatným. Jako palivo mu slouží volební preference a žebříčky a schůdky oblíbenosti politiků. Hodně sleduje dokumenty a i když nemá paměť na jména (Gottwald, Hitler, Mussolini), ví, kam si dojít pro četbu "Jak strhnout dav".

Věřím tomu, že voliči v této zemi nebudou chtít být spáleni v přídavných raketách bolševického pastroje Paroubka a až půjdou k volbám, nebudou svým hlasem pro ČSSD defacto volit komunisty. To už tu bylo a všichni víme jak po 48´ přišly lepší zítřky. Varováním by se mohlo stát i toto videjíčko: http://www.obrazovka.cz/paroubek/diktator.wmv.


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog