Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

28.07.2005

Paroubek už nechce dostávat účtenky!

A deset milionů občanů s ním... ale... těch deset milionů pro ně předtím asi padesátkrát nehlasovalo...

Kolik jste stačili obdržet účtenek, než nám je zase zruší? Když nám kdysi (ono to není tak dlouho, jen člověk raději zapomene) naordinovali paragonek za každou utracenou dvacku, zákon fungoval nějaké dva měsíce... Pazdroubkova vláda schválí účtenky nad pade a jak dlouho funguje tento zákon? Měsíc... Člověk by křičel, dupal, škrábal nehty na vrata úřadu vlády, ale nestane se nic. Topol je na dovče, Nově stačí že se utopila důchodkyně v rybníce plném synic a tak se nezvedla ani vlnka mediální zájmu. Paroubek, který v životě neřekl nic proti účtenkám najednou přišel s geniálním návhem (v takové chvíli se může zhruba devět milionů občanů nazývat géniem), že je zrušíme. Pleskl Sobotku přes prdel a udělal si očko u voličů-nepřemýšlečů. Výborně, Ivánku.


Rodičové narazili v letištní hale na Krétě na cituji: "Standu, Šárynu a jejich fakany". Staník už na dovolené byl, Blesk dokonce přinesl fotky spokojené rodinky u bazénu (vyžraný Stanislav byl opravdu k zulíbání). Peníze asi expremiéra netrápí a vesele si rajzuje jak mnichovský důchodce. Já nezávidím, jen si říkám... kterejpak bordel asi odsypal? Možná jen Česká republika...


Teroristé z Al Kajdy se přihlásili k oběma egyptským útokům — Šarm aš-šajchu i Šarm al-šajchu. Aš-šajch na ČT, al-šajch na Nově a Primě. A teď se v tom prase vyznej.


Oženil se mi kolega a s manželkou čeká bábetko. Já se ptám — jak daleko je homosexuál schopný zajít, aby zakryl svou pravou orientaci? Není čas, v roce 2005, odhalit karty a hrdě říct: "ženský jsou fuj!!!"? Napadá mě ten vtip s tím simulantem na šestce... s tím co zemřel.


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog