Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

23.06.2005

Policejní prezident Kolář: je čas, udělat pá pá


Při pozvolném vadnutí mého těla v pokročilém stadiu včerejšího večera jsem neuváženě opustil své miláčky (HBO, HBO2 a TV Prima) a přepnul na Novu, která zrovna dávala Bumerang. To je rasistická slátanina, která měla v úmyslu dát najevo, že v USA žije asi 75% afroameričanů a zbytek jsou žluťáci a bílý prdele a pokud tomu tak není, tak by to tak MĚLO být! Ten film je hloupost, ale úplně nejvíc mě ještě před blaženým pádem do spánkového módu zaujal vtípek překladatele — Když ta hubena šéfka říká u večeře, že dávají Knickovi a že by to ráda dojedla u televize, přepadl mě pocit, že něco není v pořádku. V televizi pak dávali basketbalový zápas — Knickovi tedy byli Knicks s nešlo o rodinný sitcom ale o sportovní zápas. To si člověk jen posteskne, jak by bylo krásné rozumět vlastními silami, být podporován televizními stanicemi (filmy s titulky) a užívat si filmy v originále (snad i ten Bumerang by se dal přečkat beze spaní).


Po útěku přažského šmelináře a lumpa Krejčíře via hajzlokýnko odstoupil policejní prezident. Při této příležitosti se nechal slyšet, že neodstupuje kvůli útěku zmiňovaného podnikatele, ale protože ho zklamal výrok pana Bradavičky (premiér "Plnou ParouBack"), který se vyslovil pro jeho odchod. Kdyby takto hystericky a do puntíku přesně reagoval na Parboukovy výroky každý, Topolánek už by měl modrou šanci i s odznáčkem ODS napchanou v řitním otvoru, Buzková by se opodál svépomocí ukájela a Gross by už dávno raději držel zobák než zas něco přizná. Ale ono to tak není — Kolář si může plkat co chce, ale dávno už se ví, že je to šašek, jehož drsní hoši už mají naděláno takových průserů (sebevraždy rukou manželů Stodolových, lety vrtulníků sem a tam, neoprávněné odposlechy apod.), že má inspekce ministra vnitra dávno větší barák než dopraváci. Je potěšující, že se tak rychle po průseru s Krejčířem něco děje — ale jestli si takhle bude Paroubek vyhazovat dělníky, tak při indexu průserovosti v poslední době napříč všemi resorty nakonec bude všechno řídit sám.


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog