Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

25.03.2005

Kartinki.cz - konečně volní!

Po týdnech a měsících osobních útoků, žalob a kompromitací se otcové a matky týdeníku Vesjeloje Kartinki rozhodli pro odchod z macešského serveru Kompost.cz.
Kartinki už nebou nikdy takové, jaké je znáte. Trauma, které kulminovalo v minulých dnech přerostlo až v radikální řez, kterým se stal přesun kartinek na nový server www.kartinki.cz. Přes hrozbu žalob pro nedodržení smlouvy o kvótách (45 méně vtipných a dvacet ukrutných kartinek týdně) bylo rozhodnuto o osamostatnění. Podle posledních informací se František Fuka (zakladatel vězení Kompost.cz) zhroutil a je hospitalizován v nemocnici na Karlově náměstí. Tomáš Baldýnský, někdejší filmový novinář, odcestoval do střední Asie. Včera, ve čtvrtek 24. března byla nalezena v jeho bytě zpáteční letenka, kterou zřejmě neplánuje využít. Takový je konec kompostu.cz ...
10.03.2005

Sorry for Gross - otevřeno pro příspěvky

Nebojte se, omluvte se taky!

Ing. Zdeněk Škromach — sorry for bossUž jste slyšeli o Darwinově ceně? Je udělována všem těm, kteří zahynou nějakou nesmyslnou smrtí, která potvrdí, že to byli opravdu bezcení jedinci. Úhyn takových lidí je brán jako výrazný příspěvek ke zkvalitnění lidského genofondu a jejich hloupá smrt je brána jako přínosný čin (zřejmě jediný v jejich životě). Pojďte se omluvit za to, že je možné mít za premiéra takového trotla, který lidský genofond ohrozil již dvěma potomky... pojdmě říct "Promiň světe, vím že je to pitomec, ale nenadělám nic!".


Vkládejte linky na fotografie či artworky s omluvou do diskuse nebo zasílejte na email madginger@email.cz. Všechny příspěvky milerád uvedu. Speciální web pro omluvy je v přípravě, takže stay tuned.
9.03.2005

Sorry for Gross

Inspirovala mne kampaň odpůrců amerického prezidenta George W. Bushe (sorryeverybody.com). Položil jsem si stejnou otázku jako oni: Je vhodné, omlouvat se za někoho, koho jsem nevolil, koho neuznávám jako rovnocenou formu života a v neposlední řadě - změním něco? Kladné odpovědi dvě, jednu otázku jsem vyřadil pro irelevantnost.

Sorry for Gross


Ještě postřeh, jehož autorem je Miroslav Macek:


Pokud Vás někdy v budoucnu na hranicích přistihnou celníci třeba s nějakým tím kokainem nbeo jen s pašovaným autem, nepropadávejte panice: nejprve se tvařte nechápavě, pak zapírejte, pak si vymyslete strýce, který vám ten kokain či auto vnutil, pak ještě chvíli mlžte a vyhrožujte žalobami, ale nakonec se umoudřete a jednak si nechte spolucestující rodinou odhlasovat, že ve vás mají nadále bezmeznou důvěru, ale hlavně nezapomeňte nevrlým celníkům slíbit, že ten kokain či auto prodáte a tím to mohou pokládat za uzavřené.


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog