Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

22.02.2005

Stanislave odstup nebo dostaneš kapavku

To není prokletí nebo vůdů, ale Berková má bordel a to je hned...

Předem mé glosy se chci optat veřejnosti, jestli je trestné říct o někom, že je čurák, že jako politik i člověk je na hovno a že kdo neumí lhát ani mluvit pravdu je horší než pedofilní nacista? No nechám to odležet, uvidíme příště...


Šárka Grossová — z kantýny do podnikatelské elity


"V téhle zemi se prostě podnikat nedá."
S tímto výrokem nelze jinak než souhlasit, domníváte-li se však, že ho vyslovil některý z živnostníků nebo socialistickou vládou oškubaný podnikatel, mýlíte se! Výše uvedený výrok je z dílny paní kantýnské Šárky Grossové a reagovala jím na mediální štvanici svého manžela. Chudák holka — starej je předseda vlády a ženská sama doma se nudí, tak zavolá své kamarádce, která má spoustu známých a začnou podnikat. Na projekt stavby luxusních bytečků pro sociálně potřebné si tři týdny stará firma půjčí pět melounů a jako zástavu dá již dvakrát či třikrát zastavený dům. Holky zakoupí baráček na Proseku a už čekají jen na to, až jim někdo přispěchá půjčit 120 milionů na přestavbu (a oni by se našli... záleží na tom, co zrovna stát prodává). Nemám tušení, co se každému zdá divné na tomto postupu... copak vy byste nedostali nezaručený úvěr? Šárka Grossová odhalila jen jednu z věcí, která je jasná každému, kdo někdy zkoušel za socanů podnikat. A to ta paní ještě podnikala bez rizika a podnikala se jménem manželky premiéra. Kdyby tohle měl každý, tak snad kousne i těch pár článku v teplé frontě, že jo?


Když už Standa nechce odstoupit za ty desetkrát vyměněné peníze (ty od strejdy, od známých, od Roda, půjčené a našetřené — dohromady asi za deset milionů), tak podnikání hamižné Šárky by tím důvodem být mělo. Ale co... on se svět nezboří — Zeman si tu taky lezl s tajemným kufříkem plným špíny, která se mu něšťastnou náhodou seprala tak, že už byla ve slušném bulváru k ničemu, přežili se tu i aféry z Bamberku, estébácká minulost, nedoložené tituly, tři promile při zasedání parlamentu apod. Jan Kalousek si možná odstoupení premiéra přeje, on ale nemá objektivní pracovní podmínky — zeptejte se Cyrdy Svobody, albína Ambrozka nebo spejbla Šimonovského... chtějí také oni odstoupení premiéra, které se rovná pádu vlády? Nemyslím, korýtka jsou ještě poloplná a do voleb je to nějakých patnáct platů. Ale s tou Šárkou souhlasím... podnikání v čechách stojí za hovno. Ještě že se dá krást... ale musí se to umět.
8.02.2005

O hloubce dna českého showbusinessu, o hloubce českých moderátorek

Kryštof Michal si může podat ruku s Lou Reedem - bylo jim trapně a co mohli říct? "Že já vůl sem lezl!"

"Může se stát muzikantovi, že se dostane do postavení mimo hru?" Toto je otázka, kterou položil Petr Svoboda zpěvákovi Suppport Lesbiens Kryštofu Michalovi v nováckém pořadu "Fotbalista roku". Co má chudák říct? — Má, podobně jako Lou Reed na besedě s tupým moderátorem dávat najevo, jak tím blbem pohrdá nebo to kousnout a říct nějakou veřejně stravitelnou humornou pitomost? Ta otázka vlastně pouze jen vypovídá o celkové demenci estrád od osmi, o demenci, která se navíc stále prohlubuje a marně hledá dno vkusu. Kolikrát už jsme viděli vyhlášené zombíky Karla a Helenku, kolikrát ještě uvidíme rychlokvašky Šárku a spol.? Ožívají snad podobně jako v románu "Koule" v estrádách naše nejčernější myšlenky? Nikoli, to by se na obrazovce proháněl nahý Petr Novotný na koloběžce a pohlavně by zneužíval naše noční lásky Lucku Borhyovou a Barču Saidlovou. Právě naopak — plní se sny těch ubožáků, kteří denně šňupají radio Impuls, neúnavně a beze studu protáčející předsametové megastars. Někdo mi tam ale pořád chybí...
******
Všechno o zombies odvolávám... ten Bon Jovi plagiátor Poláček právě kráká song Bryana Adamse Everything I Do I Do It For You... v češtině, na playback a se sexy pomrkáváním do kamery. Je mi na zvracení. Dám ještě jeden kinedryl a zkusím to zkouknout do konce — ze studijních důvodů. Pořád mám pocit, že tam někdo chybí...
******
Trenérem roku se nestal Luděk Tobiáš ale nějaký Brukwer... poteče krev!
******
Moderátorka sportovních zpráv zpívá nějaký taneční hit... něco mi to připomíná. Tahle píseň mi bude určitě znít v hlavě až budu odcházet na onen svět... nahoře sice budou hrát nějakou tu patetickou hrůzu, ale já budu za trest poslouchat tuhle sračku, která mě bude navždy provázet za všechen hmyz spálený pod lupou, všechen sex při kterém jsem myslel na jinou než tu pod sebou, za každý nevtipný příspěvek Na betonu, za všechny holuby z kterých jsem udělal netopýry. Někdo v tý show chybí...
******
Tak už vím... Monika Absolonová chyběla... já si říkal, že tam ještě nebyl nikdo ze špičky bezcennosti, z hvězdného tria, které se naprosto náhodně sešlo v muzikálu Kleo z patra: Absolonová, Csáková, Basiková.
******
Mekky Žbirka v obligátní kulturní vložce při playbackování představuje svou dceru... je to takový ošklivý neforemný skřítek s Mickeymousem na triku, který ještě falešně zpívá... aspoň se nepokouší o tanec. Hrůza.
******
Když už to pomalu vypadalo, že se nic víc neposere, vyhlásila Janča Novákovic vítěze SMS ankety diváků pořadu... a s výkřikem "Milááán Baroš" začala tleskat jako střelená. Jmenovaný vyskočil, že si půjde pro cenu, ale ouha... dementní pohled střídal ještě dementnější a Milan si zase pěkně sednul a nedostal nic... a Jani to zachránila větou "To byl jen takový průzkum mínění našich diváků, he he." To chce talent.

Opravdu zážitek k nezaplacení, většinou už se vyhýbám pořadům "někdo roku" a "ten a ten uvádí" a podobně, ale tentokrát jsem to opravadu musel vidět... jako kdysi ze začátku Caruso Show — jen tak pro prdel. Zase to pár let neudělám.


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog