Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

29.11.2004

Kartinki rulezzzzz

Vy, kteří jste ještě nezachytili mocný vzestup Kartinkářství na českém Internetu, zbystřete a vězte, že kdo nekartinkuje, nebo kartinki alespoň neobdivuje, ten jako by zůstal v pravěku.

Vesjeloje Kartinki každý týden přinášejí tu nesnášenou a zakazovanou pravdu, oficiálními médii nechtěnou pravdu. Žijte kartinkami!


Mé výtvory hledejte pod nickem Manic_Kanibal


STANDArd Government Commander 1.0
A ty vole!

Nebýt těch komunistů, obyvatelstvo by přece mohlo bezstarostně běhat po hypermarketech nebo uvědoměle juchat na Národní třídě, být vyhazováno z práce, stát fronty na sociální dávky a nikdo by nekazil všeobecné veselí nevtipnými připomínkami o promarněných šancích, o armádě nezaměstnaných, o nedozírné korupci a tunelech.

Nemáme si, říkají komentátoři od Práva po Schwarzenbergův Respekt, na co stěžovat. Žádná revoluce prý nám nebyla a není ukradená. Protože jak ve sněmovně k 17. listopadu řekl druhdy slepý otec kuponové tunelizace a předseda strany mrtvých sponzorů, dnes ctihodný tatíček Klaus, všichni máme, co jsme chtěli. A musíme se z toho radovat, protože podle jeho přesvědčení ne on a jeho Dybové, Kalvodové, Kočárníci a Třískové, ale my všichni, jeden jako druhý máme plně svůj osud, své privatizační konto a podnikatelský úspěch ve vlastních rukou.


Převzato z Haló novin, retrakčně zvráceno
Celý článek http://www.halonoviny.cz/index.php?id=54311.


Já vůl si tady užívám svobody a ono je to vlastně všechno jinak, jen se bratrům s rudými knížkami nedostává prostoru mi to sdělit. No tak to je v prdeli, protože můj podnikatelský plán na rok 2005 možná přijde v niveč — co když Grebeníčka nechají TO říct? Co když se všichni dozví, jak je TO špatně? Jak TO bylo lepší dřív? No to je na platíčko diazepamu a lahvinku vodky vodečky Stolychnaya (kupujte online, dokud můžete).
17.11.2004

17. listopad rulez

Kanibal si užívá svobody a i když by možná měl sedět už jen za to, že žere lidi a občas zvrací v posledním nočním autobusu, přejte mu život plný šancí a rovného práva v mezích schopností prostých lidí. Už je to patnáct let - kdo by věřil?
Ono by se možná chtělo nadávat na prachy a na svině u koryt, ale nenechme si zkazit náladu, nenechme ty vřídky, jaké demokracie umí tvořit, pokazit nám ten blahý pocit, jaký jiné národy zažívají již mnoho generací. 17. listopadu by v každém z nás měla ožít jiskřička, která nám připomene, jak jsme skvělí, že jsme se jich zbavili bez zašpinění rukou. Tak až zas budou nějaké volby, nenechme ty bestie s lidskou tváří vstát na kolena. Zašlapme je do bahna, ukažme jim že už se jim to nepovede, protože oni nikdy nic hezkého naší zemi nedali.


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog