Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

14.10.2004

Jak dotáhnout uživatele (od slova užívat si) na blog?

Jednoduše... zmiňte se o Ester Ládové a jestli máte jakž takž slušně naindexovanou stránku, tak máte za pár dní pár návštěv jistých. Ta slečna rozhýbala stojaté vody nudného českého internetu. Už bylo na čase.
Ester Ládová, jedna z účastnic novácké soutěže Milionový pár kdysi dávno (poprvé před pěti lety, naposledy minulé úterý) svlékla svršky a ukázala všechna svá tajemství přímo do objektivu fotoaparátu a později i kamery. Sama prohlásila, že si žádné porno neuvědomuje, že kdysi nafotila něco nahoře bez a že to bylo protože potřebovala peníze, byla mladá bla bla bla. My internetu znalí víme, že taková mladická nerozvážnost je k vidění na milionech stránek a kdyby se ta holka nenaprdelila do soutěže v televizi, bylo by to každému šum a fuk. Teď je její kačenka to nejhledanější na českém webu a asi ještě dlouho bude. Popravdě řečeno — ona za to nestojí. Uznávám, že ne každé ženě je příjemné zajíždět žiletkou do intimních partií, ale když už něco fotím, musím to risknout a když začnu přemýšlet o ňadrech té nebožačky, neubráním se pocitu, že takové mlíkárny jsou snad už jen pro úchyly. Za dva týdny bude klid... budeme opět čekat na nějakou Janet Jackson, uříznutí hlavy nebo výbuch raketoplánu. Ještě že se nenudíme.
12.10.2004

ČSSD to myslí upřímně - polyká

Sedm a půl procentního bodu zatím vzešlo z mohutné billboardové kampaně největší vládní strany. Jsou jiní - už to nejsou ti nepřístupní archelogové nebo co to byl ten muf co jim dělal předsedu. Oni to teď myslí upřímně... ale co to myslí upřímně? Větší platy pro policisty? Lety vrtulníkem ráno pro noviny?

Nechci začínat úvahy nad výhodami a nevýhodami pravicového či levicového stylu vládnutí, s tím už asi neudělám i když budu svou drobnou pěstičkou třískat do stěny jak budu chtít. Více mě zajímá ten nárůst předvolebních preferencí sociálů v poslední době. Včera zveřejněné výsledky průzkumu ukázaly, že se značně snížily rozdíly na špičce tzn. ODS 29,6%, ČSSD 25,6%, KSČM 21,4%. Kde se vzali hlasy pro Grosse? Možná sedm procent lidí uvěřilo, že to myslí upřímně (tak ať, ale jestli myslí upřímně to co opravdu dělá, tak potěškoště), možná se voliči odklonili od ODS pro její zapletení do: aféry LTO, uplácení blbečka Kořistky, mrhání penězi na radnicích a krajských úřadech..., možná uvěřili "změně" vládnutí (korýtka si udrželi Petra, Bohoušek, Pavel, Milan, Milan2, Cyrda, Jarda, Libor a Vláďa, odejit byl jejich pasáček a sestava byla doplněna o zasloužilé kádry pochybné minulosti i přítomnosti) a možná jde jen o to, že jsou všichni rádi za úplatky, které se jim za loajalitu připravují.


Až budu velký, chci se starat o cizí peníze a čím víc jich rozdám, tím víc mě budou mít všichni rádi a když půjde do tuhého, řeknu, že je to všechno vina tamtěch, co už jsem se jich právě teď zbavil a už to bude všecko dobrý. Mno a kdyby ani to nezabralo, tak si koupím billboardy a budu se zubit jako kluk z plakátu a volat, že je dneska hezky!


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog