Na Beton - Lži z první rukyFámy jsou kořením života

Vim o tom, ze nefunguje ceska diakritika, ale ac jsem se tento problem snazil resit co mi jen sily stacily, nepodarilo se. Musim Vas tedy poprosit, vyberte rucne kodovani Stredoevropské ISO, pak bude vse v poradku (krom obsahu, ten je nanejvys nekorektni a hloupy).

16.07.2006

Rossiho módní bezradnost

Božský Valentino právě vyhrál velkou cenu Německa. Po vítězství si navlékl fotbalový dres se jménem a číslem italského teroristy Materazziho. Nechci to přehnat... budu se mírnit... Materazzi je takový malý, šikovný Hitler.

Minulý týden mi kolega ukázal záběry, jak se slaví vítězství na šampionátu v běžné italské rodince. Začne hrát hymna, všichni členové rodiny se z úcty k písny postaví a vztyčí pravici. Jo jasný... starý římanský pozdrav, ale ono to od italských nacionalistů, od synů velkého Duce prostě vypadá trochu jinak.


Materazzi (to je ten co dal první gól v zápase s českou reprezentací) provokoval Zidaneho tak dlouho, až mu francouzský kapitán dal hlavičku do hrudníku a Materazzi, snad ze zvyku, vymrštil nohy vysoko do povětří a s grimasou připomínající utrpení svatého Šebestiána se sesunul na berlínský trávník. No a Valentino Rossi, fenomenální motocyklista a pověstný namyšlenec si po vítězství na Sachsenringu oblékne dres toho modrého chudáka. Sport někdy nechápu.


No... snad jedno video (rekonstrukční) — Zidaneho hlavička
5.06.2006

Test výkonů skartovaček

Loni proběhlo výběrové řízení na skartovačky pro česká ministerstva. A protože má Škromachův bratranec Mlčoch papíry na hlavu, byl z výběrka vyškrtnut a vyhrála skutečná firma dodávající kancelářské vybavení.

A je to tady... týden T... ehm... skartovačky se rozjely a na našich ministerstvech (kromě školství, tam se pár let nic nehnulo — Buzková prý ani neví, kde je jeho sídlo) vznikají tuny papírových proužků dle normy EURO2415-15c. Ještě než bude vše naproužkováno, pomodleme se za to, ať úřednictvo a asociální demokratstvo nepřijde na to, že má ajtík ve třetím patře zálohy harddisků... byla by to škoda.


Jinak ještě jedna noticka; Došetřit kočku, vytáhnout důkazy a nové volby. Ať to jede!
4.06.2006

Premiér? Státník? Uznávaný odborník? Kdepak - Paroubek!

Paroubek po prohraných volbách bezprecedentně obviňuje vítěze z manipulace. Vládní strana se pouští do opozice kvůli manipulaci voleb... no to tu ještě nebylo.

Vepřoknedlíkový diplomat jménem Jiří Paroubek dal hlavu na špalek a řekl, že jestli vyhrají sociální demokraté volby, dá hlavu na špalek. Místo toho tu zavádí praktiky známé z banánových republik a označuje volby za zmanipulované, média za ovlivněná a zaplacená a své oponenty za lumpy a podvodníky. Paroubkovi nejde jen o prodloužení jeho pobytu ve funkcích a u moci, jde hlavně o další vliv na rozběhnuté kšefty a levárny — a nejde jen o bakšiš, jde hlavně o kriminál a tam se hlavám ČSSD nechce.


Voliči dali přednost levici před pravicí. Leccos to vypovídá o levici, voličích, ale také o pravici. Očividně dokázala oslovit občany pouze ODS, lidovci se zelenými jen paběrkují a mají jen svá vymodlená miniprocenta. Voliči se nebojí komunistů, možná jen nepřemýšleli. Já říkám — většinový systém — ať vyhrají praví či leví, aspoň budou reformy a já nebudu v neděli ráno nasranej.


Ať tohle všechno skonči jakkoli, mám rád svou zemi, jsem vyhraněný patriot — tak ať zas nemusíme utíkat před komunisty!!!!
26.09.2005

Paroubek se neštítí ani marťanů... ani rudých, ani zelených

Náš premiér, náš drahý premiér osvoboditel Heil Parboubek I. pomalu získává rychlost a zvuk potlesku těch nejsprostších vrstev se pro něj díky jeho nadzvukové rychlosti stává nepodstatným. Jako palivo mu slouží volební preference a žebříčky a schůdky oblíbenosti politiků. Hodně sleduje dokumenty a i když nemá paměť na jména (Gottwald, Hitler, Mussolini), ví, kam si dojít pro četbu "Jak strhnout dav".

Věřím tomu, že voliči v této zemi nebudou chtít být spáleni v přídavných raketách bolševického pastroje Paroubka a až půjdou k volbám, nebudou svým hlasem pro ČSSD defacto volit komunisty. To už tu bylo a všichni víme jak po 48´ přišly lepší zítřky. Varováním by se mohlo stát i toto videjíčko: http://www.obrazovka.cz/paroubek/diktator.wmv.
28.07.2005

Paroubek už nechce dostávat účtenky!

A deset milionů občanů s ním... ale... těch deset milionů pro ně předtím asi padesátkrát nehlasovalo...

Kolik jste stačili obdržet účtenek, než nám je zase zruší? Když nám kdysi (ono to není tak dlouho, jen člověk raději zapomene) naordinovali paragonek za každou utracenou dvacku, zákon fungoval nějaké dva měsíce... Pazdroubkova vláda schválí účtenky nad pade a jak dlouho funguje tento zákon? Měsíc... Člověk by křičel, dupal, škrábal nehty na vrata úřadu vlády, ale nestane se nic. Topol je na dovče, Nově stačí že se utopila důchodkyně v rybníce plném synic a tak se nezvedla ani vlnka mediální zájmu. Paroubek, který v životě neřekl nic proti účtenkám najednou přišel s geniálním návhem (v takové chvíli se může zhruba devět milionů občanů nazývat géniem), že je zrušíme. Pleskl Sobotku přes prdel a udělal si očko u voličů-nepřemýšlečů. Výborně, Ivánku.


Rodičové narazili v letištní hale na Krétě na cituji: "Standu, Šárynu a jejich fakany". Staník už na dovolené byl, Blesk dokonce přinesl fotky spokojené rodinky u bazénu (vyžraný Stanislav byl opravdu k zulíbání). Peníze asi expremiéra netrápí a vesele si rajzuje jak mnichovský důchodce. Já nezávidím, jen si říkám... kterejpak bordel asi odsypal? Možná jen Česká republika...


Teroristé z Al Kajdy se přihlásili k oběma egyptským útokům — Šarm aš-šajchu i Šarm al-šajchu. Aš-šajch na ČT, al-šajch na Nově a Primě. A teď se v tom prase vyznej.


Oženil se mi kolega a s manželkou čeká bábetko. Já se ptám — jak daleko je homosexuál schopný zajít, aby zakryl svou pravou orientaci? Není čas, v roce 2005, odhalit karty a hrdě říct: "ženský jsou fuj!!!"? Napadá mě ten vtip s tím simulantem na šestce... s tím co zemřel.
23.06.2005

Policejní prezident Kolář: je čas, udělat pá pá


Při pozvolném vadnutí mého těla v pokročilém stadiu včerejšího večera jsem neuváženě opustil své miláčky (HBO, HBO2 a TV Prima) a přepnul na Novu, která zrovna dávala Bumerang. To je rasistická slátanina, která měla v úmyslu dát najevo, že v USA žije asi 75% afroameričanů a zbytek jsou žluťáci a bílý prdele a pokud tomu tak není, tak by to tak MĚLO být! Ten film je hloupost, ale úplně nejvíc mě ještě před blaženým pádem do spánkového módu zaujal vtípek překladatele — Když ta hubena šéfka říká u večeře, že dávají Knickovi a že by to ráda dojedla u televize, přepadl mě pocit, že něco není v pořádku. V televizi pak dávali basketbalový zápas — Knickovi tedy byli Knicks s nešlo o rodinný sitcom ale o sportovní zápas. To si člověk jen posteskne, jak by bylo krásné rozumět vlastními silami, být podporován televizními stanicemi (filmy s titulky) a užívat si filmy v originále (snad i ten Bumerang by se dal přečkat beze spaní).


Po útěku přažského šmelináře a lumpa Krejčíře via hajzlokýnko odstoupil policejní prezident. Při této příležitosti se nechal slyšet, že neodstupuje kvůli útěku zmiňovaného podnikatele, ale protože ho zklamal výrok pana Bradavičky (premiér "Plnou ParouBack"), který se vyslovil pro jeho odchod. Kdyby takto hystericky a do puntíku přesně reagoval na Parboukovy výroky každý, Topolánek už by měl modrou šanci i s odznáčkem ODS napchanou v řitním otvoru, Buzková by se opodál svépomocí ukájela a Gross by už dávno raději držel zobák než zas něco přizná. Ale ono to tak není — Kolář si může plkat co chce, ale dávno už se ví, že je to šašek, jehož drsní hoši už mají naděláno takových průserů (sebevraždy rukou manželů Stodolových, lety vrtulníků sem a tam, neoprávněné odposlechy apod.), že má inspekce ministra vnitra dávno větší barák než dopraváci. Je potěšující, že se tak rychle po průseru s Krejčířem něco děje — ale jestli si takhle bude Paroubek vyhazovat dělníky, tak při indexu průserovosti v poslední době napříč všemi resorty nakonec bude všechno řídit sám.
21.04.2005

Světe div se!

Standa si vybral svého nástupce podle své oblíbené comixové postavičky...

Ne, že bych na to přišel sám (real.coolio.cz), ale je více než jisté, že si Stanislav "Bytař" Gross vybral svého nástupce ne podle jeho schopností nebo loajality, ale podle své oblíbené comixové postavička — starosty Quimbyho ze seriálu Simpsonovi!


Ministr Jiří Paroubek


Starosta Quimby
25.03.2005

Kartinki.cz - konečně volní!

Po týdnech a měsících osobních útoků, žalob a kompromitací se otcové a matky týdeníku Vesjeloje Kartinki rozhodli pro odchod z macešského serveru Kompost.cz.
Kartinki už nebou nikdy takové, jaké je znáte. Trauma, které kulminovalo v minulých dnech přerostlo až v radikální řez, kterým se stal přesun kartinek na nový server www.kartinki.cz. Přes hrozbu žalob pro nedodržení smlouvy o kvótách (45 méně vtipných a dvacet ukrutných kartinek týdně) bylo rozhodnuto o osamostatnění. Podle posledních informací se František Fuka (zakladatel vězení Kompost.cz) zhroutil a je hospitalizován v nemocnici na Karlově náměstí. Tomáš Baldýnský, někdejší filmový novinář, odcestoval do střední Asie. Včera, ve čtvrtek 24. března byla nalezena v jeho bytě zpáteční letenka, kterou zřejmě neplánuje využít. Takový je konec kompostu.cz ...
10.03.2005

Sorry for Gross - otevřeno pro příspěvky

Nebojte se, omluvte se taky!

Ing. Zdeněk Škromach — sorry for bossUž jste slyšeli o Darwinově ceně? Je udělována všem těm, kteří zahynou nějakou nesmyslnou smrtí, která potvrdí, že to byli opravdu bezcení jedinci. Úhyn takových lidí je brán jako výrazný příspěvek ke zkvalitnění lidského genofondu a jejich hloupá smrt je brána jako přínosný čin (zřejmě jediný v jejich životě). Pojďte se omluvit za to, že je možné mít za premiéra takového trotla, který lidský genofond ohrozil již dvěma potomky... pojdmě říct "Promiň světe, vím že je to pitomec, ale nenadělám nic!".


Vkládejte linky na fotografie či artworky s omluvou do diskuse nebo zasílejte na email madginger@email.cz. Všechny příspěvky milerád uvedu. Speciální web pro omluvy je v přípravě, takže stay tuned.


Beton Masters - strojní pokládka betonových podlah

Tudle končí Kanibalův blog